pergola B-150, B-150 XL


Plně automatické nebo ručně nastavitelné hliníkové lamely regulují stínění slunce na terase otáčením až o 150° okolo vlastní osy. Když jsou lamely uzavřeny, schovaný žlab zachytává dešťovou vodu a odvádí ji nepozorovaně přímo do svislých sloupků. LED osvětlení je možné instalovat v rámu nebo v lamelách. Doplňkovým příslušenstvím můžou být topení nebo screenové rolety. Můžete tím vytvořit a udržet teplo uvnitř pergoly. Tímto způsobem se můžete těšit z příjemného venkovního bydlení od samého počátku jara až do konce podzimu. Pergola může být instalována jako opěrný nebo samostatný modul. Standardní barvy  Brustoru jsou bílá nebo antracitově šedá textura. Nástřik je možný do všech barev RAL.
B- 150 má standardní žaluzií 16 cm šíře
B- 150 XL má žaluzie šířky 21 cm , které umožňují větší rozměry

maximální rozměry:

D 6,04 m x Š 3,5 m (B-150)

D 5,95 m x Š 4 m (B-150 XL)


 

 

LAMELY (16 CM) B-150
Tyto lamely u pergoly B-150 mají standardní šířku 16 cm. Zcela uzavřené tvoří plochý a hladký strop a odvádí dešťovou vodu v skrytém okapu. Múžou ale být částečně nebo úplně otevřené a vpustit maximum slunce (lamely lze natáčet až o 150 ° kolem své osy). LED osvětlení může být instalováno uvnitř lamely.

LAMELY (21 CM) B-150 XL

Plně automatická 21 cm široká naklápěcí hliníková lamela poskytuje oproti standardní 16 cm lamele tři výhody. Umožňuje větší šířku pergoly, při otevření lamel vpouští víc slunečného světla a v uzavřené poloze poskytují optický klidnější strop. Volitelně s LED osvětlením lamel (bílé nebo RGB).


 

SOMFY DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Pergolu lze ovládat na dálku pomocí dodávaného Somfy dálkového ovladače. Ovládat můžete naklápění lamel, zatažení nebo vytažení screenových rolet, nebo LED osvětlení, případně zapnutí tepelných zářičů.
 

5-ti LETÁ ZÁRUKA
Na venkovní bydlení- outdoor livestyle lze získat až 5 letou záruku.
 

ODVODŇOVACÍ ŽLABY

V uzavřené poloze dva diskrétně vestavěné žlaby sbírají dešťovou vodu a odvádí ji nepozorovaně přímo do bočních sloupů, které poskytují přirozené, neviditelné a účinné odvodnění.

 

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ NEBO PŘÍSTŘEŠEK

Outdoor living - pergolu, lze namontovat jako samostatně stojící. Tato všestranost pergoly umožňuje její použití na terasy, balkony, bazény, vířivky nebo venkovní kuchyně.

Jako přístřešek ji lze připojit k jakékoliv fasádě.

 

 
 
 
TOPlist