Látkové rolety

Textilní roletky jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Jsou dodávány v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem.

Textilní roletky je možné namontovat přímo na okenní křídla, do rámu, do výklenku, na zeď i na strop. Textilní roletky lze nastavit do jakékoliv polohy.

Roletky jsou ovládány pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu, proti pohybu do stran můžou být nainstalovány vodící lišty. Ze všech našich produktů nabízejí textilní roletky nejvíce možností, jak ozvláštnit váš interiér.

Z důvodů široké nabídky možných řešení a většího výběru použitých látek, nabízíme zákazníkovi možnost výběru od třech výrobců a to Rolux, Bematech a Vertex

Rozhodnutím pro značku BEMATECH získáte látkové rolety, které prošli sofistikovaným procesem vývoje. Každému detailu a technickému řešení je věnována maximální pozornost a péče. Vždy se snažíme přijít s novými nápady, aby Vaše nové látkové rolety plně vyhovovaly Vašim přáním a požadavkům.

Maximální velikost instalace pro látkové rolety

Látkové rolety vyrábíme v mnoha velikostech a jsme schopni zastínit velké plochy. Maximální velikost plochy rolety záleží na typu zvolené látky a konzoly pro její navíjení. Obecně je garantovaný rozměr 300 x 300 cm. Větší rozměry jsou po dohodě s výrobcem. V případě velkých ploch pamatujeme i na dokonalé vypnutí látky, a to zvolením správné spodní zátěžové lišty. Zátěžová lišta je vyrobena z PVC profilu s vloženým závažím nebo je celá z hliníku. PVC profil s vloženým závažím doporučujeme pro větší rozměry. Pro větší rozměry blížící se 300 x 300 cm doporučujeme systém bočních vodících lanek.
Při použití montážního profilu můžete jednotlivé konzoly velmi jednoduše umisťovat vedle sebe a tím zastínit neomezeně široké plochy.

Použité materiály

Díky široké nabídce tkanin nabízí naše látkové rolety jedinečné materiály, kterými můžete částečně či úplně zastínit procházející slunce. Plně zatemňující látkové rolety (black out) Vám přinesou tolik ceněné soukromí a klid do Vašeho života.

Varianty ovládání pro Vaše rolety

Látkové rolety Bematech nabízí speciální řadu pohonů, od plně motorizovaných až po jednoduché mechanické. Díky dálkovému či spínačovému ovládání získáte velmi pohodlný systém pro Váš dům.

Montáž

Látkové rolety je možné upevnit různými způsoby:

  1. pomocí konzole
  2. montážním profilem
  3. kazetou.


Instalaci pomocí montážního profilu doporučujeme pro plochy, které jsou měkké (vysoká tloušťka omítky), případně kde vedou elektrické rozvody nebo vodovody. Montážní profil obsahuje posouvací klipsy, přes které se provádí samotná instalace do zdi. Díky sofistikovaným krycím kazetám jsou látkové rolety velmi příjemně začleněny do interiéru a neruší celkový design interiéru. Kazetu můžete zvolit ze dvou druhů, a to oblou a hranatou. Pro instalace přímo do oken nabízíme minikazetu. Minikazeta se instaluje přímo do rámu okna.

 
 
 
 
TOPlist