O nás

Máme pro Vás jedinečnou nabídku stínící techniky, která v sobě neskrývá pouze jedinečný a propracovaný design, ale hlavně špičkovou kvalitu a profesionalitu.

Osobním přístupem a řešením splňujeme očekávaní a požadavky našich zákazníků. Neustále se snažíme nacházet nové vylepšené produkty, abyste z nich měli po léta radost a užitek.

Nabízíme všechny druhy zastínění pro interiér i exteriér a sítí proti hmyzu. Samozřejmostí je montáž a následný servis námi nabízeného sortimentu.

Dalším sortimentem v naši nabídce jsou rolovací vrata a mříže, ovládáná motoricky nebo manuálně, půdní skládací schody, tubusové světlovody, modulové a mlynářské schody, víceúčelové řebříky.

Samotná realizace zakázky probíhá tak, že na základě Vaši poptávky Vám vypracuji cenovou nabídku. Pokud Vás zaujme, přijedu osobně k Vám i se vzorky Vámi požadovaného řešení, ale i případně jiných možností. Když se shodneme na konkrétním řešení, zakázku si sám znovu zaměřím, abych Vám mohl vypracovat již konečnou cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení zadávám do výroby a po dodání zakázky na mou adresu, Vás telefonicky kontaktuji, kvůli domluvě termínu montáže. Protože se jedná o zakázkovou výrobu, tudíž je každý výrobek originál, je ve většině případů požadována záloha.

Po namontování zakázky a její bezproblémové funkčnosti dojde k předání zakázky Vám, zákazníkovi. Po uhrazení zbývající částky je zakázka hotová. Protože se jedná o technické produkty, může nastat a občas se tak i děje, nějaký problém. Ten řeším ihned, bez prodlení a dle situace. 

 

 

www.zalozfirmu.cz

 
 
 
 
TOPlist