pergola B-200 a B-200 XL

LUXUSNÍ ZÁŽITEK

Pergola B-200 a B-200 XL je výkladní skříní rodiny Brustor outdoor living. S plně automatickým naklápěním hliníkových lamel (16 cm B-200) nebo (21 cm B-200 XL) můžete bez problémů regulovat sluneční paprsky. Čtyři spojené žlaby odvádí dešťovou vodu nepozorovaně prostřednictvím svodů v bočních sloupech.

MOŽNOSTI UZAVŘENÍ PERGOLY 

Vestavěné screenové rolety, volitelně s průhlednými okny, poskytují skutečný pocit uzavřeného bydlení, zatímco volitelné topné těleso vyzařuje příjemné sálavé teplo.

Volitelné LED osvětlení vytváří příjemnou atmosféru. Pergola B-200 a B-200 XL může být instalována jako samostatně stojící nebo jako opěrný přístřešek a spojením více modulů v podélném směru konstrukce docíláíme větších rozměrů. Ve standardu je k dostání v odstínu bílé nebo antracitově šedé barvy a nebo možnosti výběru až z 200 barev RAL. Volitelný dešťový nebo sněhový senzor automaticky kontroluje naklopení lamel. Tyto senzory jsou užitečné, když nejste doma!

LED OSVĚTLENÍ PERGOLY B-200 a B-200 XL 

LED pásky v lamelách/ LED pásky ve sloupech / 2 ks LED pásky na odvodňovacím žlabu (jedna osvětluje strop a druhá vnitřek pergoly

PERGOLY S VYLEPŠENÝM DESIGNEM

  • Tyto pergoly můžou být vyrobeny na míru, na centimetr
  • Možnost přesahu do 1/3 terasy
  • Větší a vyšší žlaby pro větší kapacitu odvodnění
  • Velký otvor ve sloupku pro rychlejší odvod vody, nyní vybaven lapačem listí
 

LAMELY (16 CM) B-200
Tyto lamely u pergoly B-200 mají standardní šířku 16 cm. Zcela uzavřené tvoří plochý a hladký strop a odvádí dešťovou vodu v skrytém okapu. Múžou ale být částečně nebo úplně otevřené a vpustit maximum slunce (lamely lze natáčet až o 150 ° kolem své osy). LED osvětlení může být instalováno uvnitř lamely.

LAMELY (21 CM) B-200 XL

Plně automatická 21 cm široká naklápěcí hliníková lamela poskytuje oproti standardní 16 cm lamele tři výhody. Umožňuje větší šířku pergoly, při otevření lamel vpouští víc slunečného světla a v uzavřené poloze poskytují optický klidnější strop. Volitelně s LED osvětlením lamel (bílé nebo RGB).

SOMFY DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Pergolu lze ovládat na dálku pomocí dodávaného Somfy dálkového ovladače. Ovládat můžete naklápění lamel, zatažení nebo vytažení screenových rolet, nebo LED osvětlení, případně zapnutí tepelných zářičů.

5-ti LETÁ ZÁRUKA
Na venkovní bydlení- outdoor livestyle lze získat až 5 letou záruku.

4 ODVODŇOVACÍ ŽLABY

Čtyři spojené žlaby odvádí dešťovou vodu směrem k bočním slopkům. Toto řešení odvodnění je nesmírně elegantní, protože nejen vestavěné okapy, ale i svody vedené uvnitř svislých slopků jsou velmi diskrétně ukryté.

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ NEBO PŘÍSTŘEŠEK

Outdoor living - pergolu, lze namontovat jako samostatně stojící. Tato všestranost pergoly umožňuje její použití na terasy, balkony, bazény, vířivky nebo venkovní kuchyně.

PŘÍSTŘEŠEK

Konstrukci pergoly lze snadno připojit k libovolné fasádě. Spojením více modulů v podélném směru, je možné docílit zastřešení větších rozměrů.

 
 
 
TOPlist