pergola B-300

POSUVNÁ STŘECHA POD HVĚZDAMI

Pergola B-300 je elegantní hliníkový venkovní obytný prostor s vodotěsnou PVC skládací střechou. Pro optimální vstup světla je možné částečné nebo úplné otevření stropu, nebo střechy, chcete-li. Plně zatažená zaručuje dokonalou ochranu před slunečním zářením. Čtyři neviditelně zabudované dešťové okapy zajišťují dokonalé odvodnění.

MOŽNOSTI UZAVŘENÍ VENKOVNÍHO BYDLENÍ

Volitelné LOCKSCREENOVÉ vertikální rolety, mohou být schovány do konstrukce, což umožňuje dodatečnou ochranu před sluncem, větrem a deštěm.

Flexibilní konstrukce pergoly umožňuje odpočinek v kterémkoli ročním období. Při použití pergoly jako zimní zahrady a její ukotvení na fasádu domu s plně otevřenou střechou, nedochází ke ztrátě slunečního světla v místnostech domu. Díky důmyslné střešní konstrukci je voda vypouštěna do strany a B-300 může být namontován na stěnu bez dalšího sklonu. Pergola B-300 je k dispozici také s akrylátovou tkaninou Area+.


LED OSVĚTLENÍ PERGOLY B-300

LED pásek v rámu / LED pásek na odvodňovacím okapu (přímé osvětlení)

 

PVC SKLÁDACÍ STŘECHA

V zavřeném stavu je vodotěsná PVC shrnovací střecha dokonalou ochranou před slunečním zářením. Podle vlastního uvážení můžete regulovat sluneční svit zcela nebo částečně staženou střechou. V kombinaci s volitelným screenovými roletami a variabilitou skládací střechy si můžete vytvořit venkovní bydlení (outdoor living), kde si můžete odpočinout v jakémkoli ročním období.

SOMFY DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Pergolu lze ovládat na dálku pomocí dodávaného Somfy dálkového ovladače. Ovládat můžete naklápění lamel, zatažení nebo vytažení screenových rolet, nebo LED osvětlení, případně zapnutí tepelných zářičů.

5-ti LETÁ ZÁRUKA
Na venkovní bydlení- outdoor livestyle lze získat až 5 letou záruku.

4 ODVODŇOVACÍ ŽLABY

Čtyři spojené žlaby odvádí dešťovou vodu směrem k bočním slopkům. Toto řešení odvodnění je nesmírně elegantní, protože nejen vestavěné okapy, ale i svody vedené uvnitř svislých slopků jsou velmi diskrétně ukryté.

SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ NEBO PŘÍSTŘEŠEK

Outdoor living - pergolu, lze namontovat jako samostatně stojící. Tato všestranost pergoly umožňuje její použití na terasy, balkony, bazény, vířivky nebo venkovní kuchyně.

PŘÍSTŘEŠEK

Konstrukci pergoly lze snadno připojit k libovolné fasádě. Spojením více modulů v podélném směru, je možné docílit zastřešení větších rozměrů.

 
 
 
TOPlist