pergola B-500

PERGOLA JAKO PŘÍSTŘEŠEK

Pergola B-500 Outdoor Living je přístřešek se šikmou střechou. Střechu vyrobenou z nepromokavého a slunci odolného PVC lze zcela otevřít nebo zatáhnout. Tím můžeme regulovat sluneční světlo v přilehlém obývacím pokoji nebo naopak poskytnout potřebný stín, když ji budete zatahovat. Odvodnění se provádí pomocí žlabu na přední straně.

MOŽNOSTI UZAVŘENÍ PERGOLY

B-500 může být plně uzavřen s použitím screenových rolet.

Stejně jako u B-300 je složená PVC střecha schovaná pod krytem. Mimořádně silná bílá neprůhledná 850 g PVC tkanina se skládá ze tří vrstev a má požární třídu M2. Spodní část textilie se skládá z lehké konstrukční struktury. Střecha vydrží rychlost větru až 100 km/h. Minimální sklon střechy B-500 je 9 ° (15 cm/m). Střecha pergoly B-500 může být k dispozici také s akrylovou tkaninou Area+


LED OSVĚTLENÍ - B-500 PERGOLA

LED pásek ve svislém sloupku / LED osvětlení v profilech látkové střechy / LED pásek na okapových profilech (přímé osvětlení)

 

PVC SKLÁDACÍ STŘECHA (3-VRSTVÁ)

Zcela otevřená, vodotěsná PVC shrnovací střecha umožňuje optimální vstup světla na terasu a přilehlý obývací pokoj. Zatažená zaručuje dokonalou ochranu před slunečním zářením. Tato bílá 850 g PVC tkanina je extra silná, skládá se ze 3 vrstev a má požární třídu M2 . Při zatažení má strop lehce strukturovaný design.

SOMFY DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Pergolu lze ovládat na dálku pomocí dodávaného Somfy dálkového ovladače. Ovládat můžete naklápění lamel, zatažení nebo vytažení screenových rolet, nebo LED osvětlení, případně zapnutí tepelných zářičů.

5-ti LETÁ ZÁRUKA
Na venkovní bydlení- outdoor livestyle lze získat až 5 letou záruku.

PŘÍSTŘEŠEK

Konstrukci pergoly lze snadno připojit k libovolné fasádě. Spojením více modulů v podélném směru, je možné docílit zastřešení větších rozměrů.

ODVODNĚNÍ B-500

Kompletní odvod vody je na jedné straně.

 
 
 
TOPlist