Předokenní rolety

Předokenní rolety Minirol

Roleta je určená pro osazení s viditelným krycím boxem a vodícími lištami pro dodatečnou montáž na stávající budovy, případně po dokončení vnějších omítek do novostaveb.
Lze ji montovat na rám okna nebo do zapraveného ostění. Dodatečná montáž uložení rolety do viditelného boxu je ideální pokud nemáte možnost zednických úprav, případně je Vaším záměrem ponechat box viditelný za účelem designu. Tento systém nevytváří tepelné mosty.

CLASSIC – roleta s viditelným boxem

Roleta je složena z lamel, jež se po stranách pohybují ve vodících lištách a nahoře se rolují do viditelného boxu. Ochrana proti nadzvednutí pancíře je řešena závěsnými pružinami, které drží lamely v jedné rovině. Pomocí venkovních rolet můžete snadno změnit den za noc. Postupným spuštěním rolet lze regulovat intenzitu slunečního záření, což přispívá ke zlepšení kvality bydlení.

Řešení na míru

Rozhodli jste se pořídit si venkovní stínění proti slunci, ale nejste si jisti, zda zvolit raději hliníkové nebo plastové předokenní rolety? Současně s tím byste měli začít uvažovat nad tím, jaký vybrat typ exteriérové rolety a jeho ovládání. S těmito všemi otázkami Vám rádi poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům. Například bez problémů zajistíme výrobu a prodej předokenních rolet na střešní okna. Samozřejmou součástí našich služeb je záruční a pozáruční servis. 

Cena předokenních rolet

Cena rolet je kalkulována individuálně. Cena je závislá jednak na rozměru výrobku a dále na zvoleném systému rolety. Cenu Vám na požádání rádi sdělíme.

 

Typy boxů

Velikost roletového boxu je závislá na rozměru rolety. Tvar boxu si však můžete libovolně zvolit.
Existují tyto typy boxů:

  • rovný
  • kulatý
  • půlkulatý
  • zkosený
  • zaomítací

 

Roletové lamely

Pro výrobu předokenních rolet se používají kvalitní hliníkové lamely. Lamely se od sebe liší tvarem, rozměry, vlastnostmi a technologií výroby. V naší nabídce najdete lamely extrudované i válcované vyplněné PUR pěnou, což zajistí vyšší  tepelnou ochranu oken. Dále mohou být lamely opatřeny perforací. Perforací se rozumí vysekané průhledy v zámku lamely. Při stažené roletě je roletový pancíř neprůhledný, zámky zapadnou do sebe. Pokud roletu trochu vytáhneme, zámky se otevřou a do místnosti může skrze otvory pronikat světlo.

 
 
 
 
TOPlist