Realizace

Pergola B-200 v bílé barvě poskytuje příjemný stín, který zajišťují naklápěcí lamely na střeše a screenová roleta na delší straně orientované na jih.

 

V restaurační zahrádce byla použitá pergola B-200 XL. Uzavíratelná střecha se zatahovacími screenovými roletami a topnými tělesy prodlouží sezónu s venkovním posezením i v nepříznivém počasí.

K uzavření terasy ve tvaru "L", byly použity 3 kusy pergol B-200. Screenové rolety zajišťuji nejen soukromí, ale dostatečné stínění, ochranu proti větru a taky udržuji nakumulované teplo.

Volně stojící pergola je perfektním řešením v případech, kdy ji není možné připevnit ke stavbě. Pergola B-200 s integrovanými screenovými roletami a doplňkovým topným tělesem prodlužuje sezónu venkovního posezení.Osvětlení je vyřešené LED páskami ze spodu odvodňovacích profilů a na lamelách střechy. Kvůli odvodu vody je konstrukčně vyřešený sklon lamel přímo na střeše pergoly.

Pergola B-500 je přístřešek k restauraci se sedlovou střechou. Zatahovací střecha je vyrobená z nepromokavého a slunci odolného PVC materiálu. Spolu se skleněnými plněotevíracími stěnami dokonale uzavře venkovní restauraci. Ovládaním střechy může majitel regulovat i denní světlo vnitřní restaurace. Volitelným příslušenstvím jsou topná tělesa a integrované reproduktory.

Pergoly Brustor jsou ideální pro použití v pohostinství a gastronomii, pro milovníky venkovního posezení v jakékoliv roční době a za jakéhokoli počasí. Za příznivého počasí jsou návštěvníci venkovní zahrádky chráněny před sluncem. Když je špatné počasí, zavírací střecha a vertikální žaluzie s průhlednou folií budou chránit před větrem a deštěm, a díky topnému tělesu vytvoříte vždy příjemně teplo. S vestavěným osvětlením a ozvučením navíc je možné pergolu využívat i ve večerních hodinách.

Pergola Brustor B-200 v barvách Windows na veletrhu ve Francii. Byly použitý dvě pergoly, kdy lamely střech byly v barvách firmy. Dále byly vestavěné screenové rolety, kvůli zastínění a zavětření.  

Střešní konstrukce pergol Brustor se sklopnými lamelami poskytují optimální sluneční svit, dostatečné stínění a příjemnou cirkulaci vzduchu.B-150 (XL) a B-200 (XL) jsou pergoly s lamelami, které rotují 150 ° kolem své osy, což vám umožní regulovat sluneční paprsky na terase. S uzavřenými lamelami, schovaný okap diskrétně sbírá dešťovou vodu a odvádí ji nepozorovaně přímo do postranních slopů, kde jsou ukryty svody. Další variace poskytují screenové rolety, LED osvětlení, topná tělesa nebo vestavěné reproduktory, které umožňují využití venkovního posezení ke skvělému odpočinku od prvních jarních paprsků až do pozdního podzimu.  

Pergola Brustor B-300 se zatahovací střechou vám umožňuje regulaovat sluneční svit nebo úplně zatahnout v případě nepříznivého počasí.

 
 
 
TOPlist