Římské rolety

Naše látky pro římské rolety jsou široce kombinovatelné s každým druhem interiéru. Díky dlouhodobému vývoji Vám nabízíme kolekci látek, která dokáže uspokojit každý nárok na nový interiér. Od funkčního zatemnění běžných prostor až po vysoce elegantní a exkluzivní interiéry.

Látky pro římské rolety postupují technicky vyspělou evolucí výroby, od samotného řezání laserem, ultrasonovou technologií až po šití moderními šicími stroji.
 
Každá látka pro římské rolety prochází praxí osvědčeným postupem, který zaručuje zachování designu látky. Pokud si vyberete rolety se vzorem, tak skládací tunýlek šijeme s pomocí nové látky ze zadní strany a tím zachováme vzor látky neporušen.
 
Stejně jako naše jiné výrobky např. látkové rolety, panelové posuvné stěny a vertikální žaluzie dokážeme i římské rolety motorizovat a zajistit Vám pohodlné ovládání průchodu světla do Vašeho interiéru.
Římské rolety mají jednoduchou údržbu látky. Díky pokročilému technickému řešení látku jednoduše sundáte a vyperete.
 
Látky se vyznačují vysokou barevnou stálostí a nesráží se. Římské rolety mohou být transparentní, zatemňující nebo vzorované s extrémními rozměry až 10 metrů šířky. Jednotlivé konzoly se mohou velmi snadno instalovat vedle sebe a tím umožňujeme zastínění neomezeně širokých prostor.
 
Systémy zavěšení a ovládání
Finesse ( 30 mm x 33 mm)
Maxi Maxi systém je opravdovým statným pomocníkem mezi systémy. S důmyslně vyvinutým profilem zvládne až 15 kilogramové zatížení. S motorickou verzí dosáhneme až 6 m výšky rolety.
 
Ovládání
Náš příspěvek vývoji
15 důvodů proč volit římské rolety od INSIDE
 1. Naše unikátní odpružené výztuže drží látku pevně a zaručují perfektní vzhled rolety. Tento náš vlastní patent je možný ve třech provedeních v závislosti na hmotnosti látky.
 2. Vyrábíme na patentovaném vertikálním laserovém zařízení: látka je ve stejné pozici jako na okně. Tímto způsobem můžeme látky dokonale řezat pomocí laseru.
 3. Výroba tunýlků pro výztuže je plně automatická. Jsou 100% rovné. Při výrobě dvou rolet, které budou viset vedle sebe jsou tunýlky vyráběny současně právě z tohoto důvodu.
 4. Patentovaná výroba otvorů pro zasunutí výztuží pomocí speciální ultrazvukové a svařovací techniky ( až na některé typy látek ) - výztuže tak mohou být snadno vyjmuty v případě praní látky.
 5. Vyztužená očka: očka, která jsou všita ze zadní strany římské rolety jsou vyztužená - to zaručuje perfektní funkčnost (pouze pro výztuže umístění na zadní straně ).
 6. Námi vyvinuté spodní stavitelné kroužky umožňují snadné odejmutí látky nebo její výměnu. Jsou UV rezistentní, vyrobené z nejkvalitnějšího polykarbonátu, boční švy jsou neviditelné: díky speciální technice šití jsou švy neviditelné a vzhled je tak opravdu perfektní ( používáme u většiny látek z naší kolekce ).
 7. Stěnové a stropní konzoly jsou univerzální a jejich montáž zvládne i dítě.
 8. Navíjecí šňůrky jsou k dispozici v různých barvách tak, aby ladily s použitými látkami.
 9. Profily systému nabízíme rovněž v různých barevných provedeních
 10. Finesse a Maxi systém - prodlužující se hřídel zaručuje bezchybný chod rolety.
 11. Motorické verze rolet s motory 24 V a 230 V.
 12. Dálkové rádiové ovladače s možností napojení na domácí automatizační systém.
 13. Výztuže jsou laminátové. Na rozdíl od hliníkových neztrácejí svůj tvar a pružnost.
 14. Transparentní kroužky jsou velmi malé, a proto si jich ani nevšimnete. Jsou vyrobené z kvalitního polykarbonátu.
 15. Pokud by Vás zajímaly detailní údaje pro římské rolety, najdete veškeré informace v dokumentech ke stažení.
Pokud byste chtěli bližší informace pro římské rolety, kontaktuje naše vyškolená prodejní místa. Díky dlouholetému vývoji v oblasti stínící techniky jsme schopni Vám poskytnout takové řešení, které bude vytvořeno přímo na míru pro Vás.
 
 
 
TOPlist