Rolovací mříže

 

Rolovací mříže dnes již nepředstavují pouze účinnou ochranu a spolehlivý bezpečnostní prvek, který chrání před vloupáním, ale jsou také estetickým řešením chráněného prostoru.

Rolovací mříže dodávají objektu jedinečný lehký výraz a tím pádem mají i velmi široké uplatnění. Lze je použít pro privátní i pro průmyslový sektor. V soukromé sféře jsou vidět především mříže na oknech nebo mříže na balkonech. U malých obchodů se denně setkáváte s rolovacími mřížemi na dveře, v nákupních centrech, bankách, poštách a podzemních garáží, kde je s nimi zajištěn vstup nebo vjezd.

VÝHODY

Prosvětlení a provzdušnění

V nákupních centrech nebo v podzemních garážích je požadována spolehlivá ochrana prostoru před vloupáním se zachováním maximálního provzdušnění a prosvětlení prostoru. Bezpečnostní rolovací mříže se k tomuto účelu skvěle hodí.

Široká nabídka mřížovin

Nabídka mřížovin pro výrobu rolovacích mříži je široká. Vyrobeny jsou z kvalitní pozinkované oceli nebo hliníku, čímž je zajištěna i dlouhá životnost rolovacích mříží. Jednotlivé produkty vyrábíme na míru dle požadavků zákazníka včetně barevného provedení.

Bez stavebních úprav

Pokud uvažujete o pořízení rolovací mříže, nemusíte se obávat složité instalace. Montáž rolovací mříže lze provést s minimálními stavebními úpravami.

Rolovací mříž lamelová

Výplň mříže je složená z do sebe nasunutých lamel určených pro výrobu mříží.
Lamely pro výrobu lamelových rolovacích mříží jsou vyráběny válcováním nebo extruzí z kvalitního hliníkového materiálu. V lamele jsou vysekané otvory a jejich velikost je závislá na typu lamely. Výplň mříže je složená z do sebe nasunutých lamel určených pro výrobu mříží. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Nabídka typů lamel je široká. Lamely mají proseknutá okénka, jejichž velikost a vzdálenost souvisí s konkrétním typem produktu. Rolovací mříže se vyrábí z kvalitního hliníkového materiálu a mohou být povrchově upraveny lakováním dle vzorníku RAL.

EX44

EX57
 

Rolovací mříž skládaná - Tvar obdélníku

Výplň mříže je složená z do sebe poskládaných prvků, jako jsou osnovy, vymezovací trubičky a spojky. Tato výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Vyrábí se v kombinaci kvalitní oceli a hliníku.

Tvar obdélníky MP230

 

Rolovací mříž skládaná - Tvar vlny

Výplň mříže je složená z podélných kulatin natvarovaných do vln a vzájemně spojených ocelovými sponami. Výplň je vedená v bočních vodicích lištách a navíjí se na hřídel umístěnou v horní části otvoru na konzolách. Vyrábí se v kombinaci kvalitní oceli.

Tvar vlny MP85
 
 

 
 
 
 
TOPlist