Rolovací okenní a dveřní sítě

Moderní a efektivní možnost ochrany před otravným hmyzem.
 

Kromě rolovacích sítí proti hmyzu integrovaných do roletového boxu lze podobný systém využít také pro síť samostatnou. Rolovací síť proti hmyzu MINIROL nabízí opravdu jeden z vrcholů luxusu ovládání a komfortního vzhledu, ať už pro použití s okenním či dveřním rámem za přijatelnou cenu.

 

Složení rolovací sítě proti hmyzu

Rolovací sítě proti hmyzu MINIROL se pohybují ve vodících lištách opatřených pomocnými kartáčky pro dokonalé utěsnění a navíjí se na hřídel uložený v hliníkovém boxu. Systém tohoto provedení umožňuje vertikální i horizontální rolování sítě a je vhodný jak pro okna tak i dveře jakéhokoli typu. Stahování a vytahování sítě je zjednodušeno pomocí speciální pružinové hřídele, která může být na přání zákazníka opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách. 

 

Snadná montáž a demontáž!

Rolovací sítě proti hmyzu MINIROL jsou montovány kvalifikovanými pracovníky do ostění nebo na rám okna s možností výběru tzv. snímatelného provedení. Tato varianta umožňuje snadnou a rychlou demontáž před zimním obdobím a případnou výměnu poškozené síťoviny.

 

Sítě integrované v roletovém boxu

Pohyb sítě je nezávislý na roletovém systému a ovládá se mechanicky po otevření okenního křídla. Díky pružině je manipulace velmi jednoduchá, síť se plynule navíjí a zůstává dostatečně vypnutá. Optimální utěsnění zajišťují kartáčky umístěné ve vodících lištách a v koncové liště.

Nespornou výhodou integrované sítě je úspora prostoru i finančních prostředků, vynikající design a praktičnost celého systému.

 
 
 
 
TOPlist